חולמים על עסק מעוצב?

אני אדאג ללות אותך להגשמת החלום

  תכנון מסעדה

  תכנון מסעדה הינו תחום בודד בעולם הרחב אשר נקרא עיצוב פנים. הוא כולל עיצוב ותכנון מדויק של נראות המסעדה, הן מבחינת המטבח, חלל האירוח, עיצוב השירותים, וכל זאת תוך התייחסות להיבטים פרקטיים שונים אשר יסיעו להתנהלות עבודה תקינה  במסעדה. חברת Dream Design הינה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים בכל הנוגע לעיצוב פנים בחיפה והצפון, וכמובן בתכנון מסעדות. יחד נדון במאמר זה מהם הדגשים החשובים בעת תכנון מסעדה.

  תכנון מסעדה– דגשים חשובים בעת תכנון מסעדה

  התאמת העיצוב לקונספט המסעדה- ישנם מסגנונות ועולמות שונים של מאכלים, בין אם מדובר באוכל איטלקי, אוכל אסייתי, אוכל ים תיכוני ועוד. לרוב מומלץ ורצוי לתכנן את המסעדה באופן המתאים לסוג האוכל המוגש בה, וכך ליצור קונספט אחיד בין התפריט לעיצוב המסעדה.

  תכנון פונקציונאלי נכון-  מסעדה הינה חלל מסחרי הכולל כמות רבה של יושבים והולכים, וכן גם עובדים. לכן ישנה משמעות רבה עבור תכנון נכון של שלחונות אשר יאפשרו כמות רבה של לקוחות סועדים, תוך אפשרות תנועה ומעבר קל ונוח בעבור המלצרים.

  עיצוב המעורר עניין- מסעדה איננה רק מקם לסעודה אשר מספק מענה לצרכים פיזיים. מסעדה הינה גם מקום בילוי ופנאי בעבור זוגות/ משפחות/ וחברים. לכן ישנה חשיבות רבה בתכנון מסעדה ועיצוב המשרה אווירה נעימה וחווייתית בעבור הלקוחות, וזאת תוך עיצוב אקסקלוסיבי וייחודי היוצר עניין ושבירת שגרה בעבור הלקוחות והסועדים.

   

  פנו אל אנשי המקצוע המנוסים ביותר לתכנון מיוחד למסעדה שלכם

  על מנת לתכנן ולעצב מסעדה באופן המקצועי ביותר, מומלץ ורצוי לפנות לעזרתם של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. חברת Dream Design , בניהולה של אחלאם חסן- אדריכלית ומעצבת פנים מובילה, הינה חברת עיצוב ואדריכלות מקצועית בעלת ניסיון רב שנים, אשר בין מגוון שירותיה היא מספקת גם שירותי תכנון ועיצוב פנים בעבור מסעדות ובתי קפה. לפרטים ומידע נוסף ניתן ליצור קשר עם מספרנו המופיע באתר.

  תכנון מסעדה

  עיצוב פנים למסעדות

  עיצוב פנים למסעדות הינו תחום בעולם עיצוב הפנים האדריכלות, תחום עיצוב זה פונה לקהל הרחב ומשלב בעיצובו את קונספט המסעדה, האווירה שהיא מעוניינת ליצור בעבור קהל הסועדים שלה, וכן עיצוב אסתטי המשרה אווירה נעימה, הרמונית וייחודית. חברת Dream Design בהנהלתה של אחלאם חסן, הינה חברה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים בכל הנוגע לאדריכלות ועיצוב פנים. יחד נדון במאמר זה אודות הטרנדים והמגמות המובילות בעולם עיצוב הפנים למסעדות ובתי קפה.

  עיצוב פנים למסעדות– טרנדים מובילים

  שימוש נרחב במשרביות עשויות מתכת כאלמנט עיצובי וכחציצה בין חללים- משרביה היא למעשה משטח העשוי ממתכת, או עץ, המכיל חיתוכים ועיטורים בצורות שונות. המשרביה משמשת כמחיצה דקורטיבית בחללים שונים, וכן ניתן להשתמש בה גם לצורכי גידור, עיטור קירות, ועוד. כיום ישנם עיצובים רבים של מסעדות הכוללים חציצה בין חללים באמצעות משרביות שונות. כך ניתן לבצע חציצה ותיחום חללים באופן דקורטיבי ומעניין.

  חיפוי קירות באמצעות קורות עץ- טרנד נפוץ מאוד בעולם עיצוב הפנים למסעדות הוא ביצוע של חיפוי קירות באמצעות קורות עץ דקות ודקורטיביות. אלמנט עיצובי זה משרה הרמוניה וחיבור לטבע, תוך הענקת מראה יוקרתי. ניתן לשלב אלמנט עיצובי זה במגוון רחב של סגנונות עיצוב.

  הכנסה מרובה של צמחיה ועצים לפנים החלל- טרנד מאוד נפוץ בשנים האחרונות הוא שילוב של צמחייה מרובה בתוך פנים המסעדה. כך למשל ניתן לראות עצים, עציצים, קירות צמחים ועוד, בתוך פנים חלל המסעדה.

   

  מעוניינים לעצב את מסעדתכם באופן איכותי ועכשווי ?

  אם הנכם בעלי מסעדה או בית קפה, והנכם מעוניינים  לשפץ, או לעצב את חלל מסעדתכם, מומלץ ורצוי כי תפנו לעזרתם של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. Dream Design חברה לעיצוב פנים ואדריכלות, בניהולה של המעצבת והאדריכלית אחלאם חאסן, הינה חברה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים בתחום. לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספר הטלפון המופיע באתרנו.

   

  תכנון מסעדה

  חולמים על עסק מעוצב?

  אני אדאג ללות אותך להגשמת החלום

   חולמים על עסק מעוצב?

   אני אדאג ללות אותך להגשמת החלום

    ענקית קידום האתרים